0
clear
  • Transport gratuit 10buc SC-SC 3meters 3.0 mm Coadă Fibră Optică Cabluri FTTH Singlemode Single Core Conectarea Instrumente KELUSHI
  • -20%
  • -20%
Transport gratuit 10buc SC-SC 3meters 3.0 mm Coadă Fibră Optică Cabluri FTTH Singlemode Single Core Conectarea Instrumente KELUSHI

Transport gratuit 10buc SC-SC 3meters 3.0 mm Coadă Fibră Optică Cabluri FTTH Singlemode Single Core Conectarea Instrumente KELUSHI

RON 65.20

Suma
În stoc


Transport gratuit 10buc SC-SC 3meters 3.0 mm Coadă Fibră Optică Cabluri FTTH Singlemode Single Core Conectarea Instrumente KELUSHI
Caracteristici : -inserție Scăzut și pierderi de reflecție înapoi -Bun convertibilitatea -Buna durabilitate -stabilitate la temperaturi Ridicate -Standard : Telcordia GR-326-Aplicații de BAZĂ : CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații; Metrou; Rețele Locale; prelucrarea Datelor rețele; echipamente de Testare; Premise de instalare;
Rețelele De Arie Largă; Caietul De Sarcini :
Elemente
Modul Single
Multimode
PC
UPC
APC
62.5/125
50/125
50/125 10 G
Pierdere De Inserție
Pierderea De Returnare
≥45d B
≥50d B
≥60d B
≥35d B
Durabilitate
500 de împerecheri
Temperatura De Operare
-40 la +75
-40 la +75
Inel De Dimensiuni Gaura
125.0+1/-0um, Conentricity : ≤1um
125um,Conectricity : 1≤3um
125.3+1/-0um, Conentricity : ≤1um
127um,Conectricity : 1≤3um
125.5+1/-0um, Conentricity : ≤1um
128um,Conectricity : 1≤3um
126.0+1/-0um, Conentricity : ≤1um
SC/UPC-SC/UPC-SM-3.0 mm-3m fibra optica Patch Cord. Conectori : SC SC Core : Single-Mode Fibre de Densitate : Simplex de Sosire/Dimensiune : UPC poloneză Lungime : 3 Meter(s) cu Diametrul de 3mm Calitate : 1buc
Despre plată
1. Vom accepta Escrow. Puteți Plăti prin Alipay, Visa, Master Card, Western Union, transfer Bancar de pe Ali Express.
2. Vă rugăm să efectuați plata cât mai curând posibil, astfel încât să puteți obține elementul anterior.
3. Notă : Orice tarifar de import de elementul este responsabilitatea cumpărătorului, care nu sunt incluse în prețul de vânzare sau taxele de transport maritim; Dar ne va declara produs ca un cadou cu o valoare mai mică pentru a vă ajuta să obțineți cu ușurință elementul prin Vamă.
Despre transport
1. TRANSPORT la nivel MONDIAL (cu excepția câtorva țări și APO/FPO).
2. Toate comenzile vor fi imediat prelucrate și vor fi livrate în 2-3 zile lucrătoare după ce plata este confirmat timp de Vacanță prelungită.
3,vă Rugăm să nu 1-3 scoruri mici la transport provoca transport maritim de peste mări va fi afectată de mai mulți factori, cum ar fi Vamal de procesare, Post grevă etc.
4. Am doar nava elementul a confirmat pentru adrese, astfel încât vă rugăm să asigurați-vă că adresa dvs. de ordine se potrivește cu adresa de livrare.
5. Optional transport moduri : China Post Air Mail, Hong Kong Post Air Mail, e Packet, EMS, DHL, Fedex, UPS, etc.
6. Aproape toate comenzile sub 2kg este pentru transport gratuit prin China Post Air Mail. Vă rugăm să alegeți alte moduri de transport, dacă aveți nevoie de elementul urgent!
7. Puteți urmări parcela cu numărul de urmărire pe site-ul : www.17track.net/zh-cn/
Despre returnare și rambursare
1. Ne puteți contacta și apoi trimite produsul înapoi la noi în termen de 7 zile după ce produsul a fost livrat. În cazul în care elementul este în posesia ta mai mult de 7 zile vom atent folosit și nu va oferi o rambursare sau Înlocuire.
2. Toate produsele returnate trebuie să fie în ambalajul original. Pe lângă asta, trebuie să ne furnizați un transport număr de urmărire și specifice motiv de retur.
3. Va vom oferi o rambursare sau retrimite un înlocuitor în conformitate cu anumite condiții și după ce-l returna.
4. Vom suporta toate taxele de transport dacă produsul este rupt sau nu este conform descrierii de pe pagina de produs link-ul.
Despre garanție
1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire). Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.
2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil). Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră. NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT.
Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe aliexpress!
3.Garanție de marfă suportate de către cumpărător.
Despre feedback-ul
1. Scopul nostru este de a asigura că toți clienții sunt mulțumiți cu produsul și serviciul nostru.
2. Ne exprimam speranta ne puteți lăsa un perfect 5 stele feedback-ul pozitiv, dacă vă place articolul.
3. Vă rugăm să ne contactați înainte de a va deschide un litigiu sau lăsați-ne un feedback-ul negativ și atunci va vom oferi cea mai bună soluție.

Caracteristicile declarate

Numărul De Model:
SC-SC
Nume De Brand:
KELUSHI
is_customized:
Yes
Material de bază:
Ceramica
Pierdere De Inserție:
mai puțin de 0,3
Pierderea De Returnare:
mai mare sau egală cu 55
Interschimbabilitatea:
mai mică sau egală cu 0.2 (DB)
Temperatura de lucru:
-40~+80
Temperatura de depozitare:
-40~+85
Numărul de plug:
mai mult de 1000 de
Tracțiune tip:
4kg
Lungime:
3M

Produse conexe

începeendDescriere : FHP2 A04 Deluxe Optical Power Meter cu MemorieFapte rapide : Are o capacitatea de stocare a datelor de 999 de elemente Auto lungime de undă de recunoaștere utilizează automat de calibrare corectă a parametrilor și scade potențialul pentru erori...

Kit de Fibra Optica FTTH cu Fiber Cleaver și Fibră Optică Sursa Laser Pen Visual fault Locator 1mw și Fibre Optique Stripper1 De înaltă Precizie Fiber Cleaver AUA ' 60 1unitate2...

Pachetul include1 x 5 KM Visual fault Locator1 x Fiber Cleaver FC6 S1 x CLAUSS Fibra Optica Stripper / Model : CFS21 x Fibra Optica de Dezizolat1 x Negru Geantă de transport1 x hârtie curată1 x sticla de Alcool1 x Fixed lungime feroviar

OTDR Dead Zone Eliminator,Inele de Fibre ,Fibra Optica OTDR Lansa Cutie de Cablu 1km SM 1310 / 1550nmOBSERVAȚIE : Înainte de a plasa comanda, trebuie să ne spui ce tip conector aveți nevoie și față de capăt , cum ar fi SC / FC / LC / ST, APC / UPC / PC ,Acest Tip este de 1 KM ...

Caracteristici : De Brand nou și de înaltă calitate.Acest instrument este proiectat pentru a identifica și urmări fire sau cabluri, fără deteriorarea izolației; puteți utiliza, de asemenea, la verificarea de scurtcircuit și localizarea circuit deschis și așa mai departe...

Bidirecțională 2 Audio Pe FC Fibra optica Extender Emițător și Receptor, pentru interfon Audio sistemului de transmisie (Tx / Rx) Kit Distanta de lucru de până la 20 km.Descriere2 CANALE Audio (RCA) Pentru Fibre Converter suport 2 canale Audio (RCA) două moduri (bidirecțional) peste un singlemode fibra optică,distanta de Lucru de până la 20 km...

Caracteristici prod: Aplicație : silicon fibra opticaTăierea de fibre goale diametru : 125umFibra optica de acoperire diametru : 250900umUnghiul de tăiere : 0.5 (single core de fibre)Lama de taiere de viață : 48000 oriDimensiuni / greutate : 84*60*45 (mm) / 0.38 k gMementoDin cauza la o valoare relativ ridicată a declarației de bunuri...

Fibra optica Identificator poate identifica rapid direcția de transmitere de fibre și de afișare relativă putere de bază fără orice daune la indoite fibre Atunci când traficul este prezent, intermitent semnal sonor este activat.La RY3306 fibra optica de identificare a recunoaște, de asemenea, modularea ca,270 Hz,1k Hz și 2k Hz .Atunci când acestea sunt utilizate pentru a detecta frecvența, continuu semnal sonor este activat.Există patru capete adaptoare disponibile : Ø0.25, Ø0.9, Ø2.0 și Ø3.0.CaracteristiciUșor de utilizat, cu "O CHEIE"operațiune.Eficient identifică direcția de circulație și frecvența tonel (270 Hz, 1 KHz, 2 KHz) cu avertizare sonoră.Afișează relativă de alimentare de bază.Mai precis test cu Parasolar.Ușor de a înlocui adaptoare.Metal durabil de locuințe și de construcție de calitate.Putere mai mică indicație.Produsul nu include baterii.

100buc / lot 1.25 mm de Fibra Optica de Curățare Bastoane de Curățare Tampon pentru LC / MU ConectorBine ati venit la magazinul nostruObiectivul Nostru : De Înaltă Calitate , Cele Mai Bune Servicii ,De A Răspunde RapidBine ati venit la piața din China,poti cumpara direct de bunuri din China.Mă bucur că sunteți interesat de produsele noastre,suntem furnizor profesionist în China, sper că putem avea afaceri bune aici.Magazin anuntul : Atunci când ordinea elementelor,se poate selecta orice proddin magazinul meu împreună.Calitate de Top ; pret Competitiv, Rapid de transport maritim;Picătură de transport maritim disponibile;cele mai Bune și Servicii în Timp util;de Satisfacție de 100% ; reducere Mare pentru ordine mari.W armly bine ati venit pentru a face Picătură de Transport maritim și enGrosDescriere : Aceste bastoane special construite veni în 2,5 mm și 1,25 mm versiuni...

Descriere ProdusPretul este pentru 1 pereche de electrozi NOI compatibil cu DVP720 / 730 / 750 Fuziune Splicers.Descriere ProducatorNostru de înlocuire electrozi dura doar atâta timp cât echipamente originale piesele pe care le înlocuiască, dar pentru jumătate de preț...

Atributele produsului fără Scame stare de curățare este necesar în industria de fibră optică Folosit cu alcool, acest țesut gratuit aproape scame este ideal pentru fibre și conector termina curățarea feței...

Descriere Prod: Semnal de Foc AI7 / 8 utilizați cea mai recentă bază de tehnologie de aliniere cu auto focși șase motoare, este o nouă generație de fibre fusion splicer...

Please wait...